fidel

ייעוץ שיווקי

צור קשר

מסר אישי מאבירם פידל

שירותי ייעוץ שיווקי

ההצלחה הכספית של כל עסק וארגון למטרות רווח מורכבת מכמה שכבות, כל אחת תורמת את חלקה. החלק החשוב ביותר הוא המכירות והיכולת של העסק או של אנשי המקצוע העובדים והמתפרנסים ממנו להגדיל את מספר הלקוחות ואת סכומי הרכישה של כל אחד מאלה. חלק נוסף המשלים את קודמו הוא הקטנת העלויות, הן של ייצור המוצר והן של המכירות וההחדרה שלו לשוק.

ליווי שיווקי של העסק מאפשר לו למעשה לבצע את שתי המשימות הללו: מצד אחד, גיבוש אסטרטגיה שיווקית ודרכים מקוריות להחדיר את המוצר מסייעים בהגברת המכירות והגדלת ההכנסה של העסק. מצד שני, ניהול יעיל של קמפיינים פרסומיים ברשת ובאמצעי התקשורת האחרים תוך חיסכון מירבי בהוצאות המאפשר לעסק לעבור במהירות יחסית לרווחיות.

ייעוץ שיווקי לעסקים גדולים ובינוניים

חברת פידל אינטרנט & מרקטינג מעניקה ללקוחותיה מטרייה רחבה של שירותים, שכולם מכוונים למטרה אחת – הגדלת הרווחיות. עם לקוחות החברה ניתן למנות רשימה ארוכה של חברות מוכרות וידועות לצד חברות קטנות מהן אבל מצליחות לא פחות; שירותי ליווי שיווקי כמו גם ייעוץ שיווקי משתנים באופן מהותי בין עסקים גדולים לבינוניים.

שירותי ייעוץ: החברה מעניקה ללקוחותיה הנבחרים שירותים בנושא פרסום באינטרנט, מיתוג ותדמית, בתחום האסטרטגי וכמובן בכל הנוגע ליצירתיות בשיווק, כשאמת המידה העיקרית הנדרשת מהן היא מחויבות מלאה להצלחה של שני הצדדים

סיוע ותמיכה במכירות: החברה מלווה את הלקוחות הנבחרים בתכנון ובבנייה של הנוכחות האינטרנטית שלהם, ניהול הפרסום באינטרנט בכלל וניהול הפעילויות בפייסבוק וברשתות החברתיות בפרט; רכש מדיה ברדיו, בטלוויזיה או בעיתונות הכתובה לסוגיה, אפיון אתרים, רעיונאות ויצירת קונספט מתאים למבצעים שונים. נוסף על אלה, מתמחית חברת פידל אינטרנט & מרקטינג בהקמת מערכי מכירות ומסייעת ללקוחות..

ליווי שיווקי והדרך הבטוחה להצלחה

חברת פידל שואפת לכך שכל אחד מהלקוחות הנבחרים שלה יפיק את התועלת המירבית מהשירותים שניתנים לו על ידי אנשי המקצוע שלה. כיון שכך, הדרישה העיקרית שלה מכל לקוח המעוניין להצטרף לחוג הלקוחות האיכותיים והנאמנים שלה היא מחויבות מוחלטת להצלחה ונקיטת כל האמצעים המתבקשים על מנת לבסס אותה ולהעצים אותה.

אף שאנשי המקצוע של החברה עובדים מול מנהלי השיווק של כל אחד ואחד מהלקוחות שלהם, הם בקיאים במתרחש בכל רמות הפעילות של כל לקוח ומעורים במתרחש במחלקות השונות של העסק. בשיטה הזאת קל מאוד לזהות כשלים ולהעצים יכולות ואיכויות המתגלות תוך כדי עבודה – אלה גם אלה מסייעים לייעול העסק ומכאן להגדלת ההכנסות והרווחים.

קצת על פידל אינטרנט & מרקטינג

החברה כאמור היא אחת הוותיקות והמצליחות מסוגה בישראל. במהלך שני העשורים שבהם היא קיימת הספיקה החברה להביא רשימה ארוכה של עסקים להצלחה מירבית ולשמירה על ההצלחה הזאת לאורך זמן. עם השנים הצטרפו לשורותיה כמה וכמה לקוחות גדולים ומכובדים וחברות מהגדולות בתחומן בישראל.

שיטת עבודה: החברה עובדת עם מספר לקוחות מצומצם, תוך החלטה מודעת לתת תשומת לב מירבית לכל לקוח, ולחזק את הסיכוי לשפר את התוצאות העסקיות ולהגדיל את הרווחיות של כל אחד מהלקוחות, וזאת, כאמור, על חשבון הקטנת מספר הלקוחות המטופלים בו זמנית.

ההצלחות הן אכן מרובות ורשימת הלקוחות המרוצים ארוכה ואיכותית, ועם זאת מרבית הלקוחות רואים לעצמם זכות להימנות עם חוג לקוחותיה של חברת פידל אינטרנט & מרקטינג. התפיסה הזאת הינה תולדה של הצלחות חסרות תקדים של עסקים שהיו בעבר לקוחותיה של החברה.

החברה מעניקה ייעוץ שיווקי איכותי, בכל זמן נתון ונותנת מענה מהיר למצבים שונים, אם הם נוצרים. אחד היתרונות של שיטת העבודה עם חוג לקוחות מצומצם הינה העובדה שתמיד יש למי לפנות, יש עם מי לדבר. בעיקר במקרים שבהם נתקלים העובדים בעסק או מנהליו במצבים חדשים הדורשים התייחסות מקצועית לשינויים המתהווים בשוק.

אם יש לכם עסק המציע מוצרים או שירותים מנצחים ואיכותיים ואם אתם מחויבים באורח מלא להצלחה, אתם בדיוק סוג הלקוחות שחברת פידל אינטרנט & מרקטינג מעוניינת לצרף אליה. הפנייה לחברה הינה הצעד הראשון בדרך להצלחה ולטווח הארוך.

צרו קשר כבר כעת ותוכלו להימנות עם לקוחותיה של החברה. זהו צעד קטן בשבילכם אבל יכול להיות צעד משמעותי מבחינת ההצלחה הכלכלית של העסק.

 
 
Scroll to top